BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

True Blood, The Mentalist Ir CSI

Man patinka serialai. Bet geri serialai. Dabar, kai atostogos ir turiu daug laiko ir noro, siunčiuosi visus, kuriuos seniai norėjau pamatyt, žiūriu po penkias serijas iš eilės ir džiūgauju. Arba ne, žiūrint koks serialas :))

Papasakosiu apie paskutinius tris, kuriuos pažiūrėjau arba dar tebežiūriu:

Blondinas, pagrindinis veikėjas, buvęs apsimetėlis aiškiaregis, dabar dirba policijoje. Ir aišku savo super-pastabumą naudoja išsiaiškinti kas meluoja ir kas ten ką kaip nukneckino. Į viską dar įveltas serijinis žudikas….

Įtariu, kad jie bandė pataikyt į dabar madingus kriminalinių serialų gretas ir dar pasiskolino idėją apie kietą pagrindinį vyruką iš daktaro Hauso, tik nieko neišėjo… Nei vyriškis išėjo toks naglas, nei kriminalinė pusė buvo stipri. Man visai nepatiko, sakyčiau nevertas laiko gaišimo.

Iš viso yra trys CSI, bet šitas mano mėgstamiausias dėl surinktos komandos. Ypač Gill Grissom - atsiskyrėlis, kuriam prastai sekasi bendrauti su žmonėmis, besidomintis vabzdžiais ir aišku genialiai sprendžiantis bylas.

 Kai kūrė tokį serialą, niekas netikėjo, kad žiūrovams bus įdomu įkalčių tyrimas kažkokiose laboratorijose, mosikavimas šluotelėmis pirštų antspaudams ir pipetės. Bet serialas tapo velniškai sėkmingas ir dabar prileista šimtai serijų. Baisiai įdomu, kai jie randa daugiau ar mažiau papuvusį lavoną, iškrapštinėja panages ir suranda kas ir už ką jį nukneckino. Las Vegas buvo pirmiausias, vėliau pridėjo New York ir Miami, bet ten ne tokie simpatiški aktoriai :)) Gaila jį vėlai rodo ir Lietuvoj nelabai populiarus. Vis svarstau - ar kas nors darydamas nusikaltimą atsiminė iš serialo kaip maskuot pėdsakus ar ne? :D

Ir mano dabartinis džiaugsmas apie vampyrus. Man jie seniai labai patinka, metelių kokius dešimt :)) ypač po knygos “Nakties Sargyba”.. Apie ką veiksmas:

Mažas Amerikos miestukas. Beveik kaimas. Visi kalba juokinga tarme. Prieš du metus pasaulyje vampyrai “išlindo iš karstų” ir vienas kaip tik parsikrausto į tą miestuką. Dar ten gyvena tokia įdomi padavėja, kuri gali skaityti mintis. Ir, koks sutapimas, ji negirdi to vampyro :)) serialas labai tamsus, niūrus, žmonės vaizduojami kaip pilni ydų (ypač kai paviešinamos jų mintys), daug stereotipų… Alkoholis, seksas, neapykanta. Jėga, kiekvienam epizode viskas pasisuka visiškai netikėtai. Tikiuosi sugebės į pabaigą nesugadint…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (7)

Eugenijus2009-08-06 00:16

MMmm… True Blood manau man labai patiktu :)

cinamonoKrautuvele2009-08-06 09:34

o aš tai vis pagalvoju, ar tikrai taip tiria nusikaltimus, kaip csi.

shiny2009-08-06 14:30

dėl mentalist pritariu - nors šiaip visas serijas pažiūrėjau, bet kažkokie neišsivystę veikėjai. tikėsiuos kad geriau bus veliau. šiaip jo pastabumas tai visai smagiai sugalvotas (:

o kur dexter?

kristinooshke2009-08-07 00:01

Ir tu dėl vampų pakvaišus? Geras! Iš kur po velnių tu parovei tą serialą? Aš irgi noriu!!! Iš kur siuntiesi?

kristinooshke2009-08-08 18:35

Radau Linkomanijoje. Bet kol kas Buffy man patinka labiau. True blood perziurejau viena serija ir nekantraju kol parsisius kitos.

dajali2009-08-20 15:27

Apie true blood… Filmas toli grazu neatitinka knygos, daug prikurta. perskaiciau abi lietuviskai isleistas knygas ir turiu pirmojo sezono devynias serijas rusu kalba. man ziauriai patiko.beje graitai per TV rodys si seriala.Tik filmas skirtas ne vaikams.

Ugne2010-02-16 18:17

Turetu “True Blood” buti geras. Skaiciau visas 11 knygu anglu kalba, na gal ir ne mano amziui, nes man tik trylika, bet smagu slepti nuo tevu tai ka skaitai. Gali kilti itarimas teveams kai ka nors ziuri uzsidares kambaryje per televizoriu arba per kompiuteri, bet tikrai ne kai skaitai.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras