BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šlapia šlapia kultūra

Kartais mane ištinka inteligencijos protrūkiai. Nedažnai tiesa. Ir turbūt per pilnatį. Arba šiaip netyčia :)) Taip ir atsidūriau vakar Elektrėnuose Džiazo festivalyje “Jaunystė”. Ten prieš gerus 40 metų vykdavo džiazo renginiai ir pernai nuspręsta atkurti šitą tradiciją. Koncertas turėjo prasidėti penktą, mes ten buvom apie 2 tai spėjom dar ir apeiti ratu (taip taip, ten visai netyčia einant ratuku apeini visą miestelį) didžiąją dalį Elektrėnų.

Vietiniai neformalai labai socialiai atsakingi

O va ir pats taršos šaltinis :))

Lengvai pagriuvę valčių prieplaukos (buvęs lieptas? menas?) ir labai įdomus pastatas. Kad ir aiškiai sovietinis, bet gražus.

Renginys vyko lauke. Praėjus maždaug 4 minutėms nuo pradžios pradėjo lyti. Iš pradžių nesmarkiai, paskui kuriam laikui nustojo, o nuo kokių šešių pradėjo pilti kaip už tėvynę ir taip iki galo. Dėl katastrofiško oro buvo tikrai nedaug žiūrovų ir tie patys šlapi ir nelaimingi stypsojo po medžiais ir alaus palapinės stogu. Kur niekas nieko nepirko.

Šitą pamiršau apverst ir dabar jau tingiu, nes kažko photobucket šiandien striginėja. Vakarop dingom po kažkokiu stogeliu. Ir gerai padarėm. Iš ten net matėsi scenos kampas su drebančiais atlikėjais ir beveik nelijo ant galvos…

Ką galiu pasakyt apibendrindama, tai jeigu ne šlykštus oras būtų buvęs geras renginys

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Eugenijus2009-08-31 21:34

Su ponu Oru nepasigincysi :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras