BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sienos gyvos ir romantikai nėra ribų

Aš kokį kartą-du-penkiolika minėjau, kad man labai patinka visokios teplionės ant sienų “a la” urbanistinis menas. Prieš kažkiek laiko radau du betono džiunglių gyventojus ir jie man toooooookie žavūs, kad negaliu nepasidalint:

Man patinka linksmas ir suktas meškos žvilgsnis. Tupi tarpuvartėj (bromoj? mane jau seniai kamuoja klausimas, kaip ta vieta vadinasi) ir žvalgosi į praeivius

Man patinka linksmas ir suktas meškos žvilgsnis. Tupi tarpuvartėj (bromoj? mane jau seniai kamuoja klausimas, kaip ta vieta vadinasi) ir žvalgosi į praeivius

Ir šitas mėlynas draugužis, kuris primena kas bus jei neplautas kojines numesi po sofa ir pamirši

Ir šitas mėlynas draugužis, kuris primena "kas bus jei neplautas kojines numesi po sofa ir pamirši"

Ir dabar romantikos protrūkis: aš suprantu, būna “myliu-noriu-nebegaliu-nežinau-kur-iš-tos-meilės-dėtis” ir tada žmonės imasi visokių čiūdų: tatuiruojasi, siuntinėja šluotas kvietkų, prisipažįsta “Maximos” gerų kainų žurnalo viršely, kabinėja spynas..

Suprantu, užsienietiška tradicija sparčiai populiarėjanti mūsuose. Ir kaip visada šiek tiek kreivai: Mindaugo tiltas? Žmonės, čia gi neromantiškiausias įmanomas modernus plieninis tiltas :D turėkit subtilumo, kad jau pasidarėt tą spyną, bent tiltelį gražesnį susiraskit, šitas toks didelis ir niūrus, kad vien savo vaizdu žudo romantiką :))

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

LULITA2009-09-09 10:22

Gyvūnėliai mieli. Autoriai labai gerai išreiškė savo mintį:) Tos spynos tai knisa. Iš užsienio čia prisigaudo visokių keistenybių, pvz, kad ir dabar tėvas lydi prie altoriaus. Taip Lietuvoj niekada nebuvo!

kristinooshke2009-09-09 22:35

taip, jau greit ir zieda ant kaires rankos desis :)

Eugenijus2009-09-11 10:54

Englishrussia.com skaiciau apie du narsuolius, kurie apvale viena tilta nuo spynu :D Gera maisa pririnko… ir kokiu tik ten grozybiu nebuvo.:)
Siaip man paciam tai jos nemaiso, lai kabina, bet tik ne bet kur zinoma.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras